Rolety zewnętrzne – Jastrzębie-Zdrój

Dostarczamy rolety zewnętrzne w Jastrzębiu-Zdroju i nie tylko. Tego rodzaju osłony okienne coraz częściej wykorzystywane są w budynkach mieszkalnych ze względu na ich liczne zalety. Rolety zewnętrzne chronią pomieszczenie i domowników przed nadmiernym nagrzewaniem się wnętrza domu w okresie letnim, wychłodzeniem zimą, a także ulewą oraz wiatrem. Pozwalają też na całkowite zaciemnienie pomieszczeń. Są to produkty bardzo wytrzymałe i trudno jest je sforsować, dlatego podobnie jak rolety antywłamaniowe, mogą skutecznie odstraszać potencjalnych włamywaczy.

Aluminiowe rolety zewnętrzne

W naszej ofercie dostępne są aluminiowe rolety zewnętrzne wykonane na bazie systemu Aluprof. Są to produkty wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych. Zapewniają wiele lat bezproblemowego użytkowania. Rolety tego rodzaju są najbardziej popularnym rozwiązaniem wśród osłon montowanych na zewnątrz budynku. Polecane są osobom, które kładą większy nacisk na bezpieczeństwo. Oferujemy rolety zewnętrzne w zróżnicowanych obudowach i bogatej palecie kolorów. Dzięki temu każdy klient z pewnością znajdzie u nas produkt, który sprosta jego oczekiwaniom.

Sterowanie do rolet zewnętrznych

Oprócz wyboru odpowiedniego wariantu osłon zewnętrznych ważne jest także, aby sterowanie roletami było komfortowe i dopasowane do stylu życia użytkowników. Przed wyborem odpowiedniej metody sterowania należy zatem dobrze zapoznać się z dostępnymi na rynku systemami.

Oferujemy różne typy sterowań osłonami:

  • sterowanie elektryczne,
  • sterowanie ręczne (za pomocą sznurka),
  • sterowanie radiowe (przy użyciu pilota).

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferowanych przez nas rolet zewnętrznych w Jastrzębiu-Zdroju i okolicach oraz przedstawimy szczegóły oferty. Pomożemy także w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania dla każdego klienta.

Profesjonalny montaż
Pomiary i wyceny gratis