Drzwi wewnętrzne

Firma JAWER od początku swojej działalności specjalizuje się w montażu stolarki Prezentujemy kilka wybranych mopdeli drzwi drzwiowej i okiennej jak również żaluzji i rolet.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem renomowanych producentów okien takich jak VEKA czy BRÜGMANN, a także przedstawicielem firmy GERDA, zarówno w zakresie sprzedaży jak i montażu drzwi.

Proponujemy Ci energooszczędne okna oparte na profilach VEKA. Stosowane w profilach VEKA nowoczesne rozwiązania techniczne gwarantują stabilność i bezpieczeństwo, a ich właściwości izolacyjne przyczyniają się do zmniejszenia kosztów ogrzewania.
Na potrzebę klienta producent oferuje nam profile o różnorodnych kształtach i w szerokiej palecie kolorów.

Brügmann oferuje nam systemy okienne posiadające najwyższej jakości profile w klasie A. Charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami statycznymi, izolacji termicznej i akustycznej.

Wszystkie oferowane przez nas drzwi, okna i parapety posiadają certyfikaty i atesty spełniające Normy UE.

Decydując się na zakup warto pomyśleć także o osłonach okiennych, które urozmaicą wnętrze Twojego domu oraz zapewnią dodatkową ochronę i izolację okna.
Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę, w której znajdziesz różnego typu żaluzje, rolety wewnętrzne i zewnętrzne oraz szeroki wybór parapetów wewnętrznych i zewnętrznych o najlepszych walorach technicznych i estetycznych, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Wszystkie pomiary i wyceny gratis
Bezpłatny transport w każdym miejscu
Formy płatności: gotówka, przelew